018 | ZAMILOVANÍ
DUŠA Ferdiš (1888 - 1958)
- hammer price: 15 000 CZK
final price: 15 000 CZK
24.10., 15:28 7599 15 000 CZK 26.10., 19:34 7599 15 000 CZK Olej na plátně, 46 x 39,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole F. Duša.